نتیجه بازی دیشب : بارسا 3-1 المپیاکوس؛ برد راحت در شب اخراج پیکه

ساخت وبلاگ
چکیده : یک پای بلوگرانا در یک هشتمبارسلونا در حالی که تمام نیمه دوم را 10 نفره بود موفق شد با سه گل بر المپی... با عنوان : نتیجه بازی دیشب : بارسا 3-1 المپیاکوس؛ برد راحت در شب اخراج پیکه بخوانید :

یک پای بلوگرانا در یک هشتم

بارسلونا در حالی که تمام نیمه دوم را 10 نفره بود موفق شد با سه گل بر المپیاکوس غلبه کرده و نیمی از راه صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را طی کند.   بارسا که هر دو بازی قبلی خود برابر یووه و اسپورتینگ لیسبون را برده بود، امشب باید به مصاف المپیاکوسی می رفت که از دو بازی قبلی خود امتیازی نداشت.

بازی زیر باران شدید و در جوی نامتعادل، مطابق انتظار با هجوم های بارسا شروع شد و بلوگرانا خیلی زود بر توپ و میدان مسلط شد.

image

اولین خطر بازی را سوارز خلق کرد. روی یک کرنر ابتدا پائولینیو روی توپ اثر گذاشت؛ اما سوارز در دهانه دروازه نتوانست گلزنی کند. بارسا با نفوذهای خوب دلوفئو از راست بارها و بارها المپیاکوس را تا مرز گل خوردن پیش برد و سرانجام دقیقه 18 روی یکی از همین ارسال های دلوفئو، مدافع المپیا، نیکولائو، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

image

بارسا بازهم تیم برتر میدان بود و تیم یونانی فقط به ضد حمله می اندیشید.

پاس مسی و تک به تک شدن سوارز یک فرصت مناسب برای افزایش فاصله ایجاد کرد؛ اما گلر المپیاکوس به شکلی فوق العاده ضربه سوارز را راهی کرنر کرد. ضربه سر پائولینیو که به تیر برخورد کرد هم، موقعیت دیگری بود که برای بارسا از دست رفت.

image

آبی اناری ها دقیقه 41 به گل دوم هم رسیدند؛ اما پیکه با دست توپ را وارد دروازه کرده بود و داور ضمن مردود اعلام کردن گل، پیکه را با دومین کارت زردش جریمه کرد و او از بازی اخراج شد.

در نهایت نیمه اول با گل به خودی مدافع المپیاکوس به سود بارسا به اتمام رسید.

المپیاکوس که بارسا را 10 نفره می دید، نیمه دوم را بهتر شروع کرد و برای دقایقی روی دروازه آبی اناری ها خیمه زد؛ اما این مسی بود که با کاشته خوب خود فاصله را به دو گل افزایش داد و روی روحیه تیم یونانی نیز تاثیر کاملا منفی گذاشت.

image

دقیقه 61 مسی حساب کار را دو صفر کرد و چند دقیقه بعد خودش با یک پاس رو به عقب، لوکاس دینیه را در موقعیت خوبی قرار داد تا شوت زمینی او در کنج دروازه المپیاکوس بنشیند.

پائولینیو هم این فرصت را داشت تا حساب کار را سه بر صفر کند؛ اما روی ریباند ضربه سوارز این گلر المپیا بود که بهتر از پائولینیو عمل کرد.

image

این پایان کار نبود و المپیاکوس دقیقه 89 یکی از گل ها را پاسخ داد.

نیکولائو که در نیمه اول گل به خودی زده بود، این بار روی یک ضربه کرنر به زیبایی و با ضربه سر توانست دروازه بارسلونا را باز کند تا فاصله به دو گل کاهش یابد.

در نهایت این بازی با برتری 3-1 بارسا به اتمام رسید و آبی اناری ها 9 امتیازی در صدر باقی ماندند.

المپیاکوس؛,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 27 مهر 1396 ساعت: 17:29