نتیجه بازی دیشب بارسلونا و اسپورتینگ

ساخت وبلاگ
چکیده : حفظ صدرنشینی در خانه رونالدوبارسلونا در شبی که چندان درخشان ظاهر نشد، به لطف گل به خودی مدافع اسپورت... با عنوان : نتیجه بازی دیشب بارسلونا و اسپورتینگ بخوانید :

حفظ صدرنشینی در خانه رونالدو

بارسلونا در شبی که چندان درخشان ظاهر نشد، به لطف گل به خودی مدافع اسپورتینگ موفق به شکست حریف پرتغالی شد. 

  هر دو تیم بارسا و اسپورتینگ بازی هفته اول خود را پیروز شده بودند و به کسب سه امتیاز این مسابقه چشم داشتند. 9 سال پیش بارسا در زمین اسپورتینگ 2-5 پیروز شده بود و خاطره خوشی از ورزشگاه ژوزه آلوالده داشت.

image

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد؛ اما رفته رفته اسپورتینگ نیز بر بازی مسلط شد. در یک ربع ابتدایی بازی شاهد برتری کمرنگ بارسا بودیم؛ هرچند توپ بیشتر در میانه های میدان جریان داشت.

البته برتری بارسا و میل به هجوم این تیم به گونه ای نبود که شاهد موقعیت حتمی گل روی دروازه اسپورتینگ باشیم.

از دقیقه 20 بازی شکل بهتری به خود گرفت. پس از اینکه اسپورتینگ روی دو شوت توسط پیچینی و برونو دو موقعیت خوب روی دروازه بارسا ایجاد کرد، این سوارز بود که بهترین بخت بازی در نیمه اول را از دست داد. او روی پاس سرجی روبرتو با گلر اسپورتینگ تک به تک شده بود؛ اما ضربه او را پاتریسیو راهی کرنر کرد.

image

کمی بعد مسی روی هنرنمایی سوارز با پاتریسیو تک به تک شد؛ اما تکل شجاعانه کوئنترائو مانع از گل فوق ستاره آرژانتینی شد. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

می توان گفت که سیستم 2-4-4 بارسا در نیمه اول یکی از دلایلی بود که آنها چندان درخشان ظاهر نشدند.

image

بارسلونا نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد و خیلی زود هم به گل رسید؛ اما بازهم همانند بازی قبلی مقابل خیرونا به لطف مدافع حریف.

کاشته مسی از سمت راست را سوارز با سر به بدن کواتس، مدافع اسپورتینگ کوبید و توپ آرام آرام به درون دروازه غلتید.

بارسا پس از گل هم به حملات خود ادامه داد و در یک صحنه می توانست توسط مسی به گل دوم هم دست یابد؛ اما در آخرین لحظات این متیو بود که توپ را از جلوی پای مسی تکل زد و راهی کرنر کرد.

image

از دقیقه 70 به بعد اسپورتینگ بود که حاکم توپ و میدان شد و روی یک صحنه می توانست به گل تساوی هم دست یابد؛ اما ضربه محکم برونو از چند قدمی دروازه را تراشتگن به زیبایی برگشت داد.

در دقایق واپسین، اسپورتینگ تلاش زیادی برای زدن گل تساوی به خرج داد؛ ولی در نهایت دفاع یکپارچه بارسا اجازه نداد سه امتیاز از چنگ این تیم خارج شود.

بارسا با این برد 6 امتیازی شد و در صدر باقی ماند.

بارسلونا,اسپورتینگ,...
نویسنده : بازدید : 30 تاريخ : يکشنبه 16 مهر 1396 ساعت: 3:06