ترکیب پرسپولیس برابر پیکان مشخص شد | بلاگ

ترکیب پرسپولیس برابر پیکان مشخص شد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بشار و نعمتی فیکس شدند؛

سرمربى پرسپولیس برخلاف پیش بینى مجید جلالى ترکیب تیمش را با چند تغییر برابر پیکان به میدان فرستاد. 

  برانکو ایوانکوویچ که روزهاى پرفشارى را با توجه به حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین دیدارهاى ملى پشت سر مى گذارد، ترجیح داد با توجه به خستگى برخى بازیکنانش تغییراتى در ترکیب این تیم براى دیدار مقابل پیکان ایجاد کند.

این در شرایطى است که مجید جلالى در نشست خیرى پیش از این بازى ادعا کرده بود با شناختى که سرمربى کروات سرخپوشان دارد، اطمینان دارد او تغییرى براى این بازى در نظر ندارد و اینگونه از سوى برانکو پاتک خورد.

بر این اساس برانکو در ترکیب تیمش با سود بردن از علیرضا بیرانوند در درون دروازه، گلر تیمش را براى کسب چهارمین کلین شیت در لیگ هفدهم به میدان فرستاد. شجاع خلیل زاده و محمد انصارى نیز زوج دفاعى این تیم را تشکیل داده اند. صادق محرمى نیز بعد از نیمکت نشینى هاى گذشته بار دیگر به ترکیب بازگشته تا به دنبال این باشد تا جایگاه ثابت خود را حفظ کند. در سمت مقابل نیز حسین ماهینى در سالگرد ٣١ سالگى اش با بازوبند کاپیتانى در زمین حاضر خواهد بود.

کمال کامیابى نیا نیز بعد از اتفاقات دیدار با الاهلى عربستان و اخراج زودهنگام در آن بازى اکنون با انگیزه فوق العاده به دنبال اعاده حیثیت مقابل هافبک هاى پیکان است و فرشاد احمدزاده، وحید امیرى و سیامک نعمتى نیز دیگر نفرات خط میانى سرخپوشان را در این بازى شکل خواهند داد.


برخلاف پیش بینى ها اینبار على علیپور نیمکت نشین شده تا زوج خط حمله سرخپوشان با حضور مهدى طارمى و گادوین منشا شکل گیرد.

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، شایان مصلح، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، سیامک نعمتی، مهدی طارمی و گادوین منشا

ترکیب,پرسپولیس,برابر,پیکان,مشخص,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 29 شهريور 1396 ساعت: 1:53