نتیجه بازی امروز پرسپولیس و پیکان - یکشنبه 26 شهریور 96

ساخت وبلاگ
چکیده : نه غرور نه خستگی، جوانان جلالی شایسته برد بودندشاگردان برانکو دور از انتظار ظاهر شدند و یک شکست مانع... با عنوان : نتیجه بازی امروز پرسپولیس و پیکان - یکشنبه 26 شهریور 96 بخوانید :

نه غرور نه خستگی، جوانان جلالی شایسته برد بودند

image

شاگردان برانکو دور از انتظار ظاهر شدند و یک شکست مانع از بازگشت آنها به صدر جدول شد تا پیکان و جلالی هفته فوق العاده‌ی خود را اینگونه پایان دهند.  


استادیوم آزادى تماشاگر: حدود ٢٠ هزار نفر


پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، شایان مصلح( 71 - علی علیپور)، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن(58 - محسن مسلمان)، سیامک نعمتی(58 - وحید امیری)، مهدی طارمی و گادوین منشا
سرمربى: برانکو ایوانکوویچ


پیکان:

پیام نیازمند، مهران موسوی، حجت حق وردی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی( 68 - سعید صادقی)، محمدصادق بارانی، بختیار رحمانی(60 - ابوالفضل ابراهیمی)، مرتضی آقاخان، مهدی مومنی و افرانگ دافه(62 - علی حمودی)
سرمربى: مجید جلالى

اخطار:

مرتضی آقاخان(6)، مهدی مومنی(28) امیرحسین کریمی(61) از پیکان

شجاع خلیل زاده(66) از پرسپولیس

شرح گل:

پرسپولیس 0 پیکان 1: (دقیقه 4، مرتضی آقاخان): یک ضربه ایستگاهی از منطقه‌ای مناسب با خطای سیامک نعمتی بر روی امیر کریمی برای پیکان شکل گرفت که مرتضی آقاخان به زیبایی آن را به تور دروازه پرسپولیس رساند.

شرح بازی:


پرسپولیس همانقدر که بازی را بد شروع کرده بود بد به پایان رساند تا هفته ششم برای آنها توام با شکست باشد.


شاگردان برانکو ایوانکوویچ که خسته از دیدار نفس گیر برای الاهلی عربستان بودند و چاشنی غرور و دست کم گرفتن حریف را ضمیمه عملکرد خود کرده بودند، در نهایت با یک نمایش دور از انتظار اسیر حربه تاکتیکی مجید جلالی و شاگردانش شدند و بازی را با شکست به پایان رساندند تا پیش بینی سرمربی کروات در بحرانی و سخت بودن این بازی درست از آب در بیاید.


پیکان همانند نیمه اول بازی را با حضور پرشمار در خط دفاعی دنبال کرد و این مساله باعث شد تا پرسپولیس شرایط خوبی برای مالکیت توپ در اختیار داشته باشد اما ناهماهنگی در نیمه اول به دلیل تغییرات پرشمار و دور از انتظار ظاهر شدن بازیکنان در نیمه دوم باعث شد تا آنها نتوانند مقابل پیکان و انگیزه‌هایش به برتری برسند و یک ضربه ایستگاهی تفاوت دو تیم را در کسب نتیجه پایانی رقم زد.

image

اتفاق ویژه:


حضور حدود 40 هزار هوادار که می‌توانست بهره مالی حداقل 400 میلیونی برای باشگاه داشته باشد با یک درگیری و تنش باعث شد تا هیچ کدام به حق شان نرسند. این دیدار در نهایت رایگان اعلام شد تا هم باشگاه پرسپولیس و هم هوادارانی که با اعتماد به باشگاه و سامانه خرید بلیت مجوز حضور در استادیوم را دریافت کرده بودند ضرر کنند و اتفاق عجیبی را رقم بزنند.


اتفاق ویژه دیگر این بازی را می‌توان به شکست پرسپولیس بعد از 5 بازی مقابل پیکان نامید و مجید جلالی که بار دیگر با تفکرات خود توانست برانکو ایوانکوویچ را مغلوب کند.

بازیکن برتر:


مرتضی آقاخان ضمن اینکه تک گل پیروزی بخش تیمش را در این دیدار به ثمر رساند، بارها با حملات خود به قلب دفاعی پرسپولیس مانع از حضور آنها در فاز تهاجمی شد. آقاخان که اکنون مرد دو گله پیکان محسوب می‌شود، دومین گل خود را نیز از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند. گل قبلی او از روی نقطه پنالتی بود.


خط دفاعی پیکان و دروازه بان جوان این تیم نیز شب فوق العاده ای را پشت سر گذاشتند و بارها با قطع به موقع حملات پرسپولیس مانع از ایجاد فرصت ایده آل گلزنی شدند تا در نهایت این تیم در هفته ششم به 3 امتیاز ارزشمند دست یابد.

نتیجه,بازی,امروز,پرسپولیس,پیکان,یکشنبه,شهریور,...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 29 شهريور 1396 ساعت: 1:53