ترکیب احتمالی تیم ملی برابر سوریه

ساخت وبلاگ
چکیده : 11 برگزارکننده جشن صعود به جام جهانیسرمربی تیم ملی قصد دارد در بازی امشب برابر سوریه از یک ترکیب تها... با عنوان : ترکیب احتمالی تیم ملی برابر سوریه بخوانید :

11 برگزارکننده جشن صعود به جام جهانی

سرمربی تیم ملی قصد دارد در بازی امشب برابر سوریه از یک ترکیب تهاجمی استفاده کند تا تیمش امشب شب رویایی برای هواداران حاضر در استادیوم آزادی بسازد.  تیم ملی ایران از دو بازی قبل و با پیروزی برابر ازبکستان موفق شد صعود خود به جام جهانی 2018 را قطعی کند و نتیجه بازی با سوریه برای ایران مهم نیست؛ اما کارلوس کی روش برای شکست حریف انگیزه های زیادی دارد. او معتقد است رفتار سوری ها در بازی رفت با ایران دوستانه نبود و حالا فرصتی است برای جبران؛ به همین دلیل او تیمش را با حداکثر قدرت به زمین خواهد فرستاد. به جز این ها اگر دروازه تیم ملی امشب باز نشود، تیم ملی یک آمار خارق العاده از خود به ثبت می رساند و همه این ها می تواند کافی باشد برای این که بدانیم بازی امشب برای کی روش و شاگردانش اصلا دوستانه نیست.


در ترکیب امروز علیرضا بیرانوند در درون دروازه تیم ملی قرار می گیرد تا تعداد بازی هایی که  گل نخورده است را به عدد 9 برساند و یک آمار فوق العاده دیگر در کارنامه خود به ثبت برساند.


اما ارتش جلوی بیرانوند را چه کسانی تشکیل می دهند؟ پورعلی گنجی در این بازی به طور قطع مدافع ثابت تیم خواهد بود؛ اما با توجه این که سیدجلال بعد از مصدومیت ممکن است هنوز به مرز آمادگی نرسیده باشد، احتمالا محمد انصاری مثل بازی با کره به عنوان زوج او به میدان می رود.


در بازی امروز احتمالا رامین رضاییان و میلاد محمدی مدافعان راست و چپ تیم ملی خواهند بود، دو بازیکنی که برابر کره هم نمایش خوبی داشتند.


اما محرومیت سعید عزت اللهی باعث می شود امشب علی کریمی یا روزبه چشمی زوج احسان حاج صفی را در پست هافبک دفاعی تشکیل بدهند تا کمربند میانی تیم ملی را محکم کنند.


در بازی امشب احتمالا دژاگه در پست هافبک پشت مهاجم بازی می کند، جهانبخش وینگر راست خواهد بود و از بین طارمی و یا وحید امیری یکی در پست وینگر چپ تلاش می کنند و سردار آزمون را در نوک خط حمله تغذیه کنند.


ترکیب احتمالی تیم ملی برابر سوریه به شرح زیر است:


علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، محمد انصاری (سیدجلال حسینی)، رامین رضاییان، روزبه چشمی (علی کریمی)، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش، اشکان دژاگه، مهدی طارمی (وحید امیری)، سردار آزمون.

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 14 شهریور 1396 | چاپ مطلب
ترکیب,احتمالی,برابر,سوریه,...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 16 شهريور 1396 ساعت: 17:11