نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور - 12 مرداد 96

ساخت وبلاگ
چکیده : صدرنشینی پرسپولیس با شکست طلسم یحییپرسپولیس با بردی دشوار در خانه تراکتورسازی شش امتیازی شد و به صدر... با عنوان : نتیجه بازی پرسپولیس تراکتور - 12 مرداد 96 بخوانید :

صدرنشینی پرسپولیس با شکست طلسم یحیی

پرسپولیس با بردی دشوار در خانه تراکتورسازی شش امتیازی شد و به صدرجدول لیگ برتر صعود کرد. 

 


هفته دوم لیگ برتر/ ساعت 19:30


ورزشگاه یادگارامام تبریز / تماشاگر: 40 هزار نفر


داور: حسین زرگر          کمک ها: علی میرزابیگی و هادی طوسی
داور چهارم: محمد ملکی                    ناظر: نادر جعفری

اخطار:

علیرضا بیرانوند(90+3) از پرسپولیس

تراکتورسازی:
فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، شهرام گودرزی، علی طاهران(علی نصرآزادانی 88)، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی(82 محمدرضا آزادی)، محمد نوری(فاخر تهامی 81)، مهدی شریفی و فرزاد حاتمی.

پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، حسین ماهینى، محمد انصارى، صادق محرمى، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان(سیامک نعمتی 87)، فرشاد احمدزاده، وحید امیرى(شایان مصلح 89)، مهدى طارمى و گادوین منشا (کمال کامیابی نیا 66).
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

شرح نیمه اول:
بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور درحالی آغاز شد که ترکیب دوتیم نشان می داد مربیان برای بردن و سه امتیاز به این بازی آمده اند. حضور چهره های آشنای دوتیم مثل یحیی گل محمدی و محمد نوری و فرزاد حاتمی که قبلا لباس پرسپولیس را پوشیده اند و در این سو هم فرشاد احمدزاده، کریم باقری و شجاع خلیل زاده تراکتوری های سابق بودند.
پرسپولیس بازی را با پرس بسیاربالا و فشار روی خط دفاع هافبک تراکتورسازی آغاز کرد و خیلی زود بربازی مسلط شد به طوری که در ده دقیقه اول بازی عملا تراکتورسازی را تحت فشار گذاشته بود. این فشار در دقیقه سیزده نتیجه داد و گادوین منشا ضربه آزاد مستقیم روی خط محوطه هجده قدم را با ضربه بغل پای دقیق و فنی به گوشه دروازه فرستاد. 
پرسپولیس بعد از گل هم کمی برتر بود اما هرچه از زمان بازی گذشت تراکتورسازی توانست با بردن جنگ میانه میدان چند موقعیت خطرناک روی دروازه پرسپولیس خلق کند. عاقبت فرزاد حاتمی در دقیقه 39 روی اشتباه مهلک شجاع خلیل زاده توانست دروازه بیرانوند را با یک ضربه زیبای زمینی باز کند.

شرح گل:

تراکتور 0  - پرسپولیس 1 : دقیقه 13 سانتر حسین ماهینی روی خط محوطه جریمه را داور ضربه مستقیم آزاد اعلام کرد. گادوین منشا ضربه خطا را به گوه دروازه تراکتور فرستاد تا اولین گل فصلش را در این دیدار حساس به ثمر برساند.

تراکتور 1  - پرسپولیس 1 : دقیقه 42 اشتباه شجاع خلیل زاده پشت محوطه جریمه و ضربه بد او به محمد نوری رسید. نوری توپ را پشت محوطه جریمه به حاتمی داد و حاتمی از روی خط با یک شوت زمینی به کنج دروازه بیرانوند فرستاد.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 12 مرداد 1396 | چاپ مطلب
...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت: 18:10