خروجی‌های استقلال امروز اعلام می‌شوند

ساخت وبلاگ
چکیده : سرمربی استقلال امشب بعد از حرف و حدیث های فراوان لیست خروجی تیم خود را رسما اعلام می کند تا این معما... با عنوان : خروجی‌های استقلال امروز اعلام می‌شوند بخوانید :

سرمربی استقلال امشب بعد از حرف و حدیث های فراوان لیست خروجی تیم خود را رسما اعلام می کند تا این معمای پیچیده بالاخره حل شود.   طبق اخبار رسیده، علیرضا منصوریان امروز پیش از آغاز تمرین جلسه ای را با اعضای کادرفنی تیم خود برگزار می کند و بعد از جمع بندی نهایی رسما اعلام می کند که کدام بازیکنان را می خواهد در لیست خروجی تیم خود قرار بدهد.


استقلال با حضور چپاروف و جباری دو بازیکن اضافی در لیست بزرگسال تیم خود دارد و با این شرایط منصوریان باید حتما نام 2 بازیکن را از لیست تیم خود کنار بگذارد.


منصوریان پیش از این قصد داشت مگویان و محسن کریمی را از لیست تیم خود خارج کند؛ اما فعلا برای کنار گذاشتن مدافع ارمنی خود با او به توافق نرسیده است. در حال حاضر جدایی مگویان حدود یک میلیارد خرج روی دست باشگاه می گذارد و آبی ها نتوانسته اند در این زمینه با مدافع ارمنی تیم خود توافق کنند.


با این شرایط باید تا بعد از ظهر صبر کرد و دید کدام دو بازیکن از لیست استقلال خارج می شوند تا فوتبال خود را برای فصل بعد در تیم دیگری ادامه بدهند.

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 5 مرداد 1396 ساعت: 1:19